Naše služby

Naše služby

V malé vesnici nedaleko Prahy můžete navštívit firmu ZATRP s.r.o.. Název firmy vyplývá z předmětu jejího podnikání a příjmení jejího zakladatele. Zámečnictví a truhlářství Zdeňka Přinosila. Jako vyučený nástrojař a člověk s velkým srdcem tuto firmu vybudoval a od roku 1992 má více než stovky spokojených zákazníků. Proto bychom Vás rádi seznámili na dalších stránkách s naší prací a pozvali Vás mezi ně. 


Co vyrábíme a na co se specializujeme?

Zakázková výroba nám umožňuje vyrobit širokou škálu výrobků různých rozměrů, různých materiálů a konstrukcí. Nabízíme však i jejich údržbu, renovaci a výrobu replik. Naší výrobu lze rozdělit na stavební truhlářství, nábytkové truhlářství, zámečnictví a nástrojařství. Dále u svých výrobků zajišťujeme i jejich následnou montáž u zákazníka, proto nabízíme i služby spojené s montážními pracemi a autodopravou. V oblasti stavebního truhlářství, zejména pak u staveb pergol, přístřešků a plotů dále nabízíme poradenství v oblasti umístění a povolení takových staveb na pozemcích rodinných domů. V oblasti nábytkového truhlářství a zámečnictví Vám pro Vaši představu zpracujeme vizualizaci konečného výrobku v interiéru  či exteriéru. V neposlední řádě pak nabízíme poradenství ohledně výběru vhodných materiálů, jejich povrchových úprav atd.


Od poptávky po výrobek....

1. Pro zpracování cenové nabídky nám postačí zaslání jednoduchého náčrtu s rozměry a volby materiálu konečného výrobku. Pokud si však nevíte rady, nabízíme zcela bezplatně zaměření daného prostoru a poradenství při výběru materiálu.

2. Na základě těchto informací pro Vás zpracujeme cenovou nabídku. Zpracování cenové nabídky jsme schopni zajistit do 1 týdne od provedeného zaměření, či zaslání jednoduchého nákresu a informací o zvoleném materiálu. Cenová nabídka je platná 30 dnů od data termínu  jejího zpracování. Její zpracování není zpoplatněno. Pro lepší představu a orientaci zákazníka v prostoru jsme schopni zajistit provedení vizualizace interiéru či exteriéru s daným výrobkem. Tato služba je však zpoplatněna. Cenu za tvorbu vizualizace, lze získat na vyžádání.

3. V případě Vašeho zájmu o realizaci zakázky pak následuje zpracování smlouvy o dílo zahrnující především stanovení termínu montážních prací. Termín montážních prací je velice individuální a závislý na rozsahu a náročnosti výrobků. V rámci zakázek menšího rozsahu se jedná např. o 4 až 5 týdnů od podpisu Smlouvy o dílo. Dále je zde zohledněna záruka na provedené práce a další zákonné náležitosti. Nedílnou součástí Smlouvy o dílo je pak výkres s přesnými rozměry a vlastnostmi výrobku.

4. Výroba zakázky a následná realizace v místě určení. Autodoprava a montáž díla často bývá součástí naší cenové nabídky, ale nejsou podmínkou. Proto pokud si zákazník přeje, může si svůj výrobek vyzvednout přímo u nás ve výrobě. Nedílnou součástí předání díla je pak podepsání předávacího protokolu.


Materiál a povrchové úpravy....

Materiál i povrchová úprava často vyplývá z přání zákazníka. V naší výrobě se snažíme v co nejširší možné míře využívat našich lokálních produktů a materiálů. Při provádění složitějších povrchových úprav spolupracujeme s většími a léty ověřenými firmami. Vzorníky jednotlivých materiálů a povrchových úprav je možné vypůjčit si při osobní konzultaci. 


Naším cílem je především spokojenost zákazníků a kvalitně odvedená práce. Ta je u nás zajištěna týmem truhlářů a zámečníků, kteří své řemeslo dělají poctivě a s láskou. Ukázky našich prací jsou postupně vkládány do sekce Reference i na náš facebook. Pokud tedy přemýšlíte nad novým plotem, přístřeškem, kuchyňskou linkou nebo jen obnovením oplocení či chaty, jste zde správně. Teď už jen stačí využít našich kontaktních údajů uvedených v levém sloupci, poptávkového formuláře, který naleznete v sekci Napište nám nebo naší práci sledovat na sociální síti facebook, kam přidáváme především fotografie z montáží.